Rady pro nákup robotických sekaček

Rady pro nákup robotických sekaček Automower®

Automower® je jako zaměstnat zahradníka na plný úvazek, ale za zanedbatelnou výplatu. Automower® je první zcela robotická sekačka na trávu, která je schopná pracovat po celý den a den za dnem. Je uživatelsky příjemna a ohleduplná k životnímu prostředí, protože je poháněna elektrickým proudem a neprodukuje žádné škodlivé výfukové plyny.

Unikátní technika sečení tkví v tom, že Automower® neustále a opakovaně seká trávu při náhodném vzorci pohybu v ohraničeném prostoru, který vymezíte. Když nastane čas pro dobití baterie, Automower® se automaticky vráti do své nabíjecí stanice.

Automower® je navržen pro sečení trávy na nejjednodušších travnatých plochách po složité, zvlněné zahrady. Pokud je v cestě překážka jako např. strom nebo velký kámen, Automower® jednoduše opatrně zacouvá a zvolí nový směr před tím, než pokračuje dál. To platí i o domácích zvířatech na zahradě. Automower® jim v žádném případě neublíží.

V případě zájmu rádi přijedeme a sekačku předvedeme.

Co byste měli mít na paměti při nákupu sekačky Automower® Husqvarna

  • Zvolte model sekačky Automower® podle velikosti plochy, kterou bude sekat.
  • Velká kola dovolují sekačce Automower® jezdit po nerovném trávníku a zvládat sklon terénu až do přibližně 35%.
  • Sekačka Automower® je odolná vůči povětrnostním podmínkám a bezstarostně pracuje v dešti.
  • Ovládací displej má velmi jednoduchý design a pracuje obdobně jako mobilní telefon. Můžete zvolit nastavení, které odpovídá vašim individuálním potřebám.
  • Sekačka Automower® má ochranu proti odcizení a může být ponechána bez dozoru. V případě, že se ji někdo pokusí odcizit, Automower® se stane zcela bezcenou.
  • Sekačka Automower® je neuvěřitelně tichá. Ani při práci o noční směně nebude rušit soused